SBV Vitesse – Willem II 0:2

Podobnie jak w ubiegłym luty Willem II naprawdę zaskoczony Gelredomu rozjetého godnego przeciwnika, z którym do części domu jesienią wstydliwie spadła o trzy bramki i zabrał wszystkie punkty. Vitesse w nowym roku nie wykazały niską wydajność, choć po raz pierwszy i stracił w walce o europejskich zakłady online pucharach zakłady na koszykówkę naprawdę poniósł niespodziewaną stratę.

Wynik w Arnhem chciał zachować jak najdłużej stanie bezbramkowym. Albo przynajmniej rzeczywiste działania na boisku tak dopasować, bo w domu były znacznie bardziej aktywnych mężczyzn. Po piętnastu minutach gry dostał bardziej niebezpieczne dla pierwszego zakończenia Baker jednak od średniej odległości trafiła poza trzema biegunami.

Po pół godziny gry przyszedł w serii o największe szanse na pierwszym pětačtyřicetiminutovky. Diks założona po lewej stronie, piłkę w polu karnym, gdzie Kali pomocnik kopnął piłki do względnego bezpieczeństwa. Ale miał pecha Tighadouini stanie obsłużyć piłkę, a następnie próbował strzelać technicznie i opieczętowane bar.

Sześć minut przed turnaround Vitesse może zająć ponownie prowadzenie. Diks dośrodkowuje w kierunku pola karnego, gdzie był van Wolfswinkel, ale bramkarz Lamproua przechytrzyć nie powiodło się. Następnie, mógł strzelać do pustej bramki niemal od dorážky Leerdam jednak tylko zawinione hit dobrze zbudowany Beka Peters w plecy.

W 51 minucie, w domu nadal pozostają cofnięte w końcu Baker włamali się do pola karnego, który kończy swoją lewą rękę za plecami Lamproua, oczywiście, na linii bramkowej w ostatniej chwili kopnął piłkę przy powrocie Lachman. Baker był nie do powstrzymania, aby kontynuować, ale nawet jego porządku wydajność pomógł vstřelenému do pożądanego celu.

Willem II nauczał przeciwnie, pod koniec produktywności. Pierwsze 86 minut pláchl po lewej stronie Koppers, inteligentny stryczek przyłożył przeciwnika Kasim i skierował jego próbę tylko w długi róg. Ustawienie następnie Tshimanga posyła szybką podanie przez pół sądu rozeběhnutého Obbiho bonus mobilny Oularého, który zakończył swoją ucieczkę w razie potrzeby.