Ronnie O’Sullivan bitky minulosti Markom Williamsom dosiahnuť Masters štvrťfinále

päťnásobný svetový šampión Ronnie O’Sullivan označil jeho návrat do hlavnej turnaj akciu s bojovať s 6-5 víťazstvo nad Markom Williamsom v prvom kole Masters v Alexandra Palace v Londýne.

40-ročný trvalo nejaký čas od snookri po svetovom šampionáte v apríli, kedy prehral vo štvrťfinále sa Stuart Bingham, ktorý išiel na víťazstvo v turnaji v Crucible.

O’Sullivan sa rozhodli brániť buď jeho šampiónom tituly majstrov alebo UK Championship, keď bojoval oslabujúce nespavosti, ako aj problémy s jeho back.Judd Trump zadrží Stephen Maguire dosiahnuť majstri štvrťfinále viac

The Essex hráč začal sebavedome pohybovať vedenia 2-0, ale potom Williams reagoval a Velšan otvoril vedenia 4-2.O’Sullivan – kto robil hru v kvalifikačných kolách na nemeckých majstrov v priebehu decembra, ale nedokázal robiť fázy turnaja. – potom vychrlil dva stovkovej nábehy a vzal ďalšie tri snímky s hranou dopredu 5-4

< p> Williams, však, bol nechaný späť do vyhrať 10. rámček a vynútiť rozhodujúci frame. Dvojnásobný majster Crucible, aj keď sa nepodarilo hrnci závod pri pohľade na vybudovanie prestávku na 28-0 a O’Sullivan, udelený Rád britského impéria za služby snookri tohtoročných novoročných vyznamenaním, uzatvorené mimo víťazstvo nábehom 62.

“Ak hráte naozaj dobre, je ťažké vyhrať turnaj,” povedal O’Sullivan potom. “Mal som stratil ten zápas dnes v skutočnosti, ale mám šťastie.Mark sa cítiť sklamaný stratou.


Ja som naozaj nervózny. Keď som bola 4-2 dole, nemal som čo stratiť, a ja sa uvoľnil trochu “

Bude čeliť Mark Selby -., Ktorý rozdrvil Ricky Walden 6-0 – v posledných ôsmich. O’Sullivan pridal na BBC Sport: “Stratil som pár turnajov kvôli problémom s chrbtom. Ak som hrať dobre a začnú tiecť trochu, nie je v ňom žiadna radosť pre mňa.

“Som na míle ďaleko od mojich silách, ale som rád, že sa a stávková kancelária dúfam, že získať nejaké sile.”

Bet365-Registrácia s bonusom tu