Pozastavenie futbalu dosiahne nové minimum, ale fanúšikovia stále čelia boju za spravodlivé zaobchádzanie

Štatistické údaje, ktoré vydala domáca kancelária vo štvrtok, ukazujú, že v kampani v rokoch 2014 až 15 sa v predchádzajúcej sezóne zaznamenalo 18% zníženie počtu zatknutí (-400), čo bolo rekordne nízke. Tam bolo 1 873 futbalových zatýkaní, s 4.9 zatknutí na 100 000 divákov. Väčšina z nich tvorila verejná porucha (34%) a súvisiace s alkoholom (22%). Radosť z šiestich: rýchlo odobraté futbalové súpravy Čítajte viac

To je asi jedno zatknutie na 20 000 fanúšikov futbalu. Aby sme to uviedli do kontextu, v tomto roku bolo v Glastonbury 75 zatknutí zo 135 000 ľudí, takže jedno zatknutie za každých 1800. Ľudia majú 11-krát vyššiu pravdepodobnosť zatknutia v Glastonbury ako vo Unibet bonus k prvému vkladu futbale. Samozrejme, drvivá väčšina ľudí, ktorí idú do Glastonbury, zostáva mimo problémov a má skvelý čas, a to isté platí o futbale.Izolované prípady nepríjemného správania sa vyskytujú, ale sú veľmi nezvyčajné. Zatknutie však neposkytuje úplný obraz, pretože to nie sú presvedčenia. Federácia fanúšikov futbalu by sa zaujímala o to, koľko z týchto zatknutí vedie k odsúdeniu alebo oznámeniu o pokutách. Tieto informácie nie sú k dispozícii.

Aj keď pomáhame fanúšikom v ťažkostiach s orgánmi, stále vidíme príliš veľa trestných stíhaní, ktoré skončia na súde, ktoré pravdepodobne neprešli testom verejného záujmu.Mnohí fanúšikovia, ktorí pomáhajú cítiť, že sa dostávajú do systému trestného súdnictva len preto, že sa ich zatknutie vyskytlo vo futbale. Pracujeme s Melanie Cookovou na Football Law Associates, aby sme zabezpečili spravodlivejšie zastúpenie pre futbalových fanúšikov a ona “Zaznamenali sme nárast počtu fanúšikov zatknutých prvýkrát, ktorí boli stíhaní v prípadoch, keď by mali nárok na opatrnosť alebo mimosúdne uvoľnenie, ak by to nebolo spojené s futbalom.”

>

“Futbal” sa vzťahuje na 24 hodín na každej strane zápasu. Zatknutý s lístkom na zápasy v vrecku cestujúci domov po hodine? Stačí povedať, že to súvisí s futbalom.

Trestné činy súvisiace s alkoholom tvoria významnú časť zatýkania a futbaloví fanúšikovia sa v tomto ohľade zaoberajú jedinečnou liečbou.Niektoré zločiny, ako napríklad alkohol na trénera, ktorý cestuje do hry, pitie alkoholu pri pohľade na ihrisko alebo opitý vstup na štadión, sú špecifické pre futbal. Nevyskytli by sa v iných oblastiach života, a to znamená, že ľudia sú kriminalizovaní z dôvodu športu, ktorý sledujú. Od 4. septembra 2014 bolo vydaných 484 nových futbalových zákazov, čo znamená pokles o 29 % (-194) v porovnaní s predchádzajúcim rokom.Vzhľadom na to, že zatýkanie klesne, v priebehu času by ste očakávali, že počet futbalových zakazujúcich objednávok klesne a za posledných päť rokov došlo k trvalému poklesu celkového počtu aktívneho zákazu futbalového zákazu, ktorý klesol o takmer tretinu (31%) z čo je najvyššia hodnota 3,174 od 29. novembra 2011. Napriek poklesu počtu vydaných zákazov, stále vidíme, že polícia žiadala, aby futbal zakazoval objednávky ako bežnú záležitosť bez ohľadu na trestný čin alebo predchádzajúcich odsúdení.Dokonca aj keď nemáte žiadnu kriminálnu minulosť a skončí pred súdom v nadväznosti na zatknutie v súvislosti s futbalom počujeme, že polícia bude takmer vždy požiadať súd, aby zvážila futbal zákaz používania objednávky bez ohľadu na riziká kladiete.

< p> Po zadaní zákazu musíte odovzdať svoj pas a / alebo oznámiť policajnej stanici na každej strane hry zahŕňajúcej Anglicko alebo Wales a ak váš klub pravdepodobne hrá v Európe. Nezáleží na tom, či ste nikdy nasledoval svoj klub alebo krajinu v zahraničí, váš pas bude ešte potrebné prijať počas týchto období.

Vieme, že tam môže byť žiadny priestor pre samoľúbosť, ale pokles zatknutie futbalových súvisiace so pozoruhodný.Aj keď časti médií povzbudzujú problém súvisiaci s futbalom, fanúšikovia spoznávajú skutočnosť – že dni stereotypného futbalového hooliganu skončili a veríme, že štatistiky to podporujú.