Leighton Aspell ponúka veľké národné dejiny s mnohými mrakmi

Len málo skokanských žokejov si užije dokonca jedno víťazstvo v najznámejšom dostihovom dostihu na svete, ako to urobil Aspell na Pineau De Re v roku 2014. Menej ešte stále jazdí druhý víťaz, ako to urobil Aspell pred 12 mesiacmi na Mnoho mrakov , Ale v histórii, ktorá trvá takmer 200 rokov, žiadny žokej vyhral troch národností v rade. Mnohé mraky dávajú Leightonovi Aspellovi back-to-back veľké národné výhry. Prečítajte si viac

Ak by Aspell mohol opäť vyhrať na palube Obľúbený Mnoho mrakov v bet365 bonus sobotu, jeho úspech by nebol len výnimočný, ale jedinečný. Ak áno, jeho meno by bolo vhodným doplnkom k zoznamu legiend v tejto “Ľudovej rase”. Národné dáva svoju šancu šetrne a zanechali šampiónov jockeov ako Peter Scudamore a John Francome čakajúci na veky.Uprednostňuje propagáciu svojich hrdinov z radov a Aspell, veterán 23 ročných období, je najnovším jazdcom, ktorý sa rozhodol urobiť krok.

“Posledné dva roky boli fantastické,” povedal. “Za mnohými predchádzajúcimi národnými víťazmi sú úžasné príbehy a to je súčasťou romantiky. Je to veľmi zmenené, ale stále je to šťastie v závode, ktoré láka ľudí. “Keď vyrastali v Írsku, všetci mali stávku na národnú. Všetci spolužiaci mali stávku v národnom a školskom autobusu v pondelok hovoríte o tom, čo ste podporovali, o tom, do akej miery to bolo, prečo ste si to vybrali a čo zle jazdila, ktorú džokej dal, také veci. Jazda v ňom bola vždy to, čo som chcel robiť. “” Pamätám si všetkých mojich štátnych príslušníkov.Najvyššia sláva bola trochu rozmazaná, ale ako ste starší a teraz mi je takmer 40, tempo pretekania je bet365 stavky pomalšie, pretože ste skúsení a uvoľnení a môžete si vziať čo je okolo vás, pochopiť rýchlosť a Nebezpečenstvo a pokúsiť sa vyskúšať závod vo vašej hlave, ako postupuje. ”

Aspell znie trochu ako stíhací pilot, keď hovorí o národnom. Grand National je najintenzívnejšími 10 minútami roka v akomkoľvek športe, čo je náhoda a možnosti, z ktorých sa vynorí jediný kôň a jazdec, aby si získali víťazstvo.Aspell bude odvtedy spracúvať nespočetné množstvo informačných prúdov, ktoré prichádzajú z každého smeru.

“Musím to všetko povedať, že je obľúbený a možno by som vyhral Tretí raz, “hovorí. “Pred pretekom dostanete hru na tvár a dáte jej rešpekt, ktorý si zaslúži. Vo vážiacej miestnosti je úplne iná atmosféra. Je tu 40 žokejov a každú chvíľu je to pre každého človeka. Cheltenham je vysoký tlak, ale v National je pravdepodobnosť, že sa veci stanú zle, sú oveľa vyššie.

“V čase pretekov máte obraz všetkých farieb a poznáte stavky online koní To sú nebezpečenstvá.Keď idete okolo, budete si myslieť: to je preč, je to preč, to sa deje dobre, to nie je skákanie vôbec dobre, takže sa budem držať ďalej od toho.

“Keď závod prebieha, Prispôsobiť sa jej temme, pozrieť sa na tie, ktoré stále prebiehajú, a tam sú aj tie, ktoré ste predtým odmietli na svojom formulári, takže si myslíte, že je to vpredu, ale nebude tam oveľa dlhšie.

“Je to milisekundá po celú dobu, keď prechádza tvojou myseľou, a potom sa ploty stále objavujú. Je to obrovské multitasking.

“Kde mám tak šťastie, že vám sľubujem, že môžete jazdiť s mnohými mrakmi s očami zatvorenými. Nechcem ho naštvať, aby padol na prvý, ale ak vidí plot, dokáže to vyriešiť, nepotrebuje, aby som mu povedal, ako skákať.To znamená, že sa môžem sústrediť na to, aby som bol na správnom mieste v správnom čase, kedy som využil energiu a kedy si ju zachoval. “Aspell hovorí o Národnom a jeho živote ako skokanský žokej s takým nadšením, že Je ťažké uveriť, že oznámil svoj odchod do dôchodku v júli 2007. “Nechcel som si to tak dobre, ako by som mal,” hovorí. “Ukázalo sa, že kilometrový výkon bol skutočný odpor a boli tam aj iné časti športu, na ktorých som mohol pracovať, ale nakoniec som si uvedomil, že nemôžem nahradiť jeho pretekársku časť.Mal som len pár mesiacov preč. “Odchádzal od pretekania 18 mesiacov, ale jeho rozhodnutie vrátiť sa časovo zhodovalo s vážnym zranením pre svojho spolužiaka Dominic Elsworth, ktorý prevzal Aspellova úloha v stajni Olivera Sherwooda. “Len som chcel získať dostatok zábavy na to, aby som si mohol žiť a podporovať svoju rodinu,” hovorí Aspell. “Sľubujem vám, že by som bol šťastný, že by som sa o to živil, ale potom Oliver mal injekciu nových majiteľov a veľa mrakov prišiel ďalej.” Aspell nikdy nebude šampión žokej, alebo vrchol Jazdca na Cheltenhamovom festivale v marci.Čokoľvek sa stane v sobotu, do polovice budúceho týždňa sa vráti do relatívnej športovej temnoty bez akýchkoľvek sťažností. “Všetky médiá môžu byť občas unavujúce a trochu opakujúce sa, ale som rád, že som to ja Hovorí o tom a nie o niekom inom, “hovorí. “Ak by som bol na 50-1 výstrel a sledoval niekoho, kto by dostal všetku pozornosť, ktorú teraz dostanem, budem žiarlivý.” Nie je to ako futbalista, kde ste v Každý víkend. Bol by som celebrít okolo týchto častí [v západnom Sussexe], v detskej škole a v klube poníkov a podobne, ale inak by ma ľudia od Adamu nevedeli. To je to, čo sa mi páči. “Leighton Aspell vyhral Grand National na Pineau De Re v Aintree Prečítajte si viac: http://u-stavky.com/hovoriace-kone-najlepsie-pondelkove-stavky-a-nasa-velka-narodna-sutaz/