Grant Hackett olympijský plávajúci sen končí v austrálskej štúdii

Čas nakoniec dosiahol Grant Hackett na Olympijských plávajúcich štúdiách v Adelaide, no v piatok v noci neboli slzy a určite žiadna ľútosť. Hackett tvrdil, že bol nakoniec na mieru napriek svojmu 2016 olympijskému snu, ktorý skončil po tom, čo sa nepodarilo kvalifikovať sa na 200m freestyle final v štúdiách v Riu.

Hackett – 36 budúci mesiac – dúfal, že sa stane najstarším bet365 austrálskym plavcom Vytvorte olympijský tím tým, že roztvoríte 4x200m reléové lôžko.On bol sklamaný, že odchádzal od štúdií v Riu s prázdnou rukou, ale cítil sa viac spokojný, než keď pôvodne odišiel po Pekingu v roku 2008 s 1500m freestyle silver.Hackett chýba 400m miesto, ale je presvedčený, že môže urobiť Rio Read more

Hackett (jedna minúta, 49,09 sekundy) skončil druhý na poslednom mieste vo svojom 200 m semifinále a 11. celkovo, pričom v sobotňajšom osemčlennom finále chýbal. Ale uvoľnený Hackett sa zdal spokojný s rozhodnutím odísť zo športu, ktorému kedysi dominoval – tentokrát vôbec.

“Nemám ľútosť,” povedal trojitý olympijský zlatý medailista. “V určitom štádiu to musíte zbaviť.Cítil som sa o tom oveľa lepšie ako keď som dostal striebro v Pekingu. “Hackett zavesil svoje nohy v roku 2008, len aby šokoval plávanie bratstvo tým, že sa vynoril zo šesťročného prestoja a urobil rok 2015 Tímy svetových titulov ako plavec relé. Dvojitý olympijský šampión bet 365 chcel pridať ešte jeden vstup do svojho už trblietavého životopisu v Riu, ale bezvýsledne. “Je to smiešne. Necítim sa smutne, “povedal Hackett. “Som sklamaný, že som nedostal dobrý výsledok. Neexistoval žiadny spôsob, akým som si myslel, že sa chystám na ďalšie olympijské hry. Stačí sa dostať tak ďaleko bolo skvelé.Aby bol tento tím obrovský, ale nebolo to – teraz sa môžem vrátiť k normálnemu životu. “Nakoniec, čas, ktorý stratil, keď bol jeho prípravok Rio prerušený bronchitídou, dokázal Rozdiel, keďže sa Hackett pokúsil zálohovať od svojho štvrtého umiestnenia vo štvrtok večer 400m finále. “400m to naozaj stiahlo zo mňa, potom to bola rýchla spirála, pretože som nemal fitness , “Povedal Hackett. “Je to sklamanie, ale dal som mu to najlepšie.”

Bývalý svet No1 Thomas Fraser-Holmes (1: 46.71) predbehol 200 m krát pred kameramanom Cameronom McEvoym (1: 46.83). >

Medzitým si Emma McKeon udržala olympijskú tradíciu svojej rodiny tým, že si rezervovala lôžko Rio s 100 metrovým motýľovým zlatom.Jej otec a bývalý tréner Ron (1980, 1984) a strýko Rob Woodhouse (1984, 1988) napadli dve hry a jej brat a London Olympian David (400 m freestyle) už rezervovali lístok na Rio. McKeon 56,89 s PB) získala prvý olympijský uzol, keď bet365 bonus vyhralo 100 miliónov motýľových zlatých pred prekvapivým balíčkom Madeline Groves, s treťou umiestnenou bývalou olympijskou bronzovou medailou Aliciou Couttsovou, ktorá úzko vynechala výber Rio. Jake Packard (59.65) bude tiež robiť svoj olympijský debut po obrane svojho titulu 100 m prsníka.

more: http://top10-bookies.com/uncategorized/paralympijski-sportovci-mohli-mat-zdravotne-postihnutych-ludi-mimo-cvicenia/